Опитайте приставката на Ludsport.net за Google Chrome. С нея получавате в реално време най-актуалните новини директно в браузъра.
Последвайте ни във

Без майтап

Вижте пълната програма на Първа и Втора лига до края на 2016 г.

Публикувано

на

Програма Първа лига:

Октомври

ХІ кръг
21.10 /петък/ Локомотив Пд – Дунав 17.30 Диема
Монтана – ЦСКА –София 20.00 Диема спорт 2
22.10 /събота/ Ботев Пд – Черно море 15.00 Диема спорт
Левски – Берое 17.30 Диема спорт
Лудогорец – Локомотив ГО 20.00 Диема спорт
23.10 /неделя/ Славия – Пирин 17.30 Диема спорт 2
Верея – Нефтохимик Бс 20.00 Диема спорт 2

Национална купа България 1/8 финали

25.10 /вторник/ Септември Сф – Дунав Рс 15.00
Локомотив Пд Оборище Пан 18.00
Монтана – Лудогорец 20.00 Диема спорт 2
26.10 /сряда/ Литекс – Локомотив Сф 18.00
Левски Сф – Черно море 19.00 Диема спорт
27.10 /четвъртък/ Созопол – Пирин Бг 16.00
Верея – Поморие 17.00
Ботев Пд – Нефтохимик Бс 20.00 Диема спорт

ХІІ кръг

28.10 /петък/ Локомотив ГО – Славия 17.30 Диема
Дунав – Лудогорец 20.00 Диема спорт 2
29.10 /събота/ ЦСКА –София – Локомотив Пд 17.30 Диема спорт
Берое – Монтана 20.00 Диема спорт
30.10 /неделя/ Ботев Пд – Левски 17.30 Диема спорт 2
Черно море – Нефтохимик Бс 20.00 Диема спорт 2
31.10 /понеделник/ Пирин – Верея 20.00 Диема спорт

Ноември

ХІІІ кръг

02.11 /сряда/ Локомотив Пд – Берое 17.30 Диема спорт
03.11/четвъртък/ Монтана – Ботев Пд 16.30 Диема спорт 2
04.11 /петък/ Нефтохимик Бс – Пирин 15.00 Диема спорт 2
Левски – Черно море 17.30 Диема спорт 2
05.11 /събота/ Верея – Локомотив ГО 13.00 Диема
Славия – Дунав 15.00 Диема спорт
ЛудогорецЦСКА –София 17.30 Диема спорт

13.11 /неделя/ България – Беларус – квалификация СП 19.00

Отложена среща от І – ви кръг

16.11/сряда Берое – Лудогорец 17.30 Диема спорт

ХІV кръг

18.11 /петък/ Черно море – Пирин 17.30 Диема спорт 2
19.11 /събота/ Верея – Дунав 13.00 Диема
Славия – ЦСКА –София 15.00 Диема спорт
Лудогорец – Берое 17.30 Диема спорт
20.11 /неделя/ Локомотив Пд – Ботев Пд 15.00 Диема спорт 2
Монтана – Левски 17.30 Диема спорт 2
21.11 /понеделник/ Нефтохимик Бс – Локомотив ГО 17.30 Диема спорт

ХV кръг

25.11 /петък/ Локомотив ГО – Пирин 17.30 Диема спорт 2
26.11 /събота/ Монтана – Черно море 13.00 Диема спорт
Левски – Локомотив Пд 15.00 Диема спорт
Ботев Пд – Лудогорец 17.30 Диема спорт
27.11 /неделя/ Берое – Славия 12.30 Диема спорт 2
Дунав – Нефтохимик Бс 15.15 Диема
ЦСКА –София – Верея 17.30 Диема спорт 2

ХVІ кръг

29.11 /вторник/ Черно море – Локомотив ГО 15.00 Диема спорт
Локомотив Пд – Монтана 17.30 Диема спорт
30.11 /сряда/ Пирин – Дунав 13.00 Диема
Славия – Ботев Пд 15.00 Диема спорт 2
ЛудогорецЛевски 17.30 Диема спорт 2
01.12 /четвъртък/ Верея – Берое 15.00 Диема спорт
Нефтохимик Бс – ЦСКА –София 17.30 Диема спорт

Декември

ХVІІ кръг
02.12 /петък/ Локомотив Пд – Черно море 17.30 Диема спорт 2
03.12 /събота/ Дунав – Локомотив ГО 15.00 Диема
Левски – Славия 17.30 Диема спорт
04.12 /неделя/ Берое – Нефтохимик Бс 15.00 Диема спорт 2
ЦСКА –София – Пирин 17.30 Диема спорт 2
05.12 /понеделник/ Ботев Пд – Верея 17.30 Диема спорт
Отложена Монтана – Лудогорец

ХVІІІ кръг

09.12 /петък/ Нефтохимик Бс – Ботев Пд 17.30 Диема спорт 2
10.12 /събота/ Славия – 8Монтана 13.00 Диема
Верея – 7Левски 15.00 Диема спорт
Лудогорец – 9Локомотив Пд 17.30 Диема спорт
11.12 /неделя/ Локомотив ГО – 4ЦСКА –София 15.00 Диема спорт 2
Пирин – 5Берое 17.30 Диема спорт 2
12.12 /понеделник/ Черно море – 3Дунав 17.30 Диема спорт

ХІХ кръг

13.12 /вторник/ Монтана – Верея 17.30 Диема
14.12 /сряда/ Локомотив Пд – Славия 13.00 Диема спорт
Лудогорец – Черно море 15.15 Диема спорт
Левски – Нефтохимик Бс 17.30 Диема спорт
15.12 /четвъртък/ Берое – Локомотив ГО 15.00 Диема спорт 2
Ботев Пд – Пирин 17.30 Диема спорт 2
16.12 /петък/ ЦСКА –София – Дунав 17.30 Диема спорт 2

Отложена среща от ХVІІ

17.12 /събота/ Монтана – Лудогорец 17.30 Диема спорт

Втора лига:

Х кръг 16.00

21.10 /петък/ Несебър – Оборище Пан
Созопол – Септември Сф
22.10 /събота/ Ботев Гълъбово – Етър ВТ
ЦСКА –София 2 – Локомотив 1929 Сф
Царско село 2015 – Спартак Пл
Банско – Левски Карлово
23.10 /неделя/ Витоша Бистрица – Поморие 14.45 Диема спорт 2
Лудогорец 2 – Ботев Вр

ХІ кръг 15.00

29.10 /събота/ Левски Карлово – Лудогорец 2
Спартак Пл – Несебър
Ботев Вр – Ботев Гълъбово
Септември Сф – Царско село 2015
30.10 /неделя/ Етър ВТ – ЦСКА –София 2 14.45 Диема спорт 2
Локомотив 1929 Сф – Витоша Бистрица
Оборище Пан – Банско
Поморие – Созопол

ХІІ кръг 14.30

03.11 /четвъртък/ Лудогорец 2 – Ботев Гълъбово
04.11 /петък/ Витоша Бистрица – Етър ВТ
Несебър – Септември Сф
Банско – Спартак Пл
Левски Карлово – Оборище Пан
Созопол – Локомотив 1929 Сф
Царско село 2015 – Поморие
07.11/понеделник/ ЦСКА –София 2 – Ботев Вр

ХІІІ кръг 14.30

19.11 /събота/ Спартак Пл – Левски Карлово
Септември Сф – Банско
Поморие – Несебър
Етър ВТ – Созопол
20.11 /неделя/ Ботев Вр – Витоша Бистрица 13.00 Диема спорт
Оборище Пан – Лудогорец 2
Ботев Гълъбово – ЦСКА –София 2
Локомотив 1929 Сф – Царско село 2015

ХІV кръг 14.30

26.11 /събота/ Витоша Бистрица – Ботев Гълъбово
Созопол – Ботев Вр
Царско село 2015 – Етър ВТ
Несебър – Локомотив 1929 Сф
Банско – Поморие
Левски Карлово – Септември Сф
Оборище Пан – Спартак Пл
28.11/понеделник/ Лудогорец 2 – ЦСКА –София 2 17.30 Диема спорт

ХV кръг 14.30

30.11 /сряда/ Септември Сф – Оборище Пан
Поморие – Левски Карлово
Локомотив 1929 Сф – Банско
Етър ВТ – Несебър
Ботев Вр – Царско село 2015
Ботев Гълъбово – Созопол
01.12 /четвъртък/ Спартак Пл – Лудогорец 2
02.12 /петък/ ЦСКА –София 2 – Витоша Бистрица

ХVІ кръг 14.00

04.12 /неделя/ Ботев Вр – Несебър 13.00 Диема спорт 2
Ботев Гълъбово – Царско село 2015
Етър ВТ – Банско
Локомотив 1929 Сф – Левски Карлово
Поморие – Оборище Пан
05.12/понеделник/ Септември Сф – Спартак Пл
Лудогорец 2 – Витоша Бистрица
ЦСКА –София 2 – Созопол

ХVІІ кръг 14.00

10.12 /събота/ Спартак Пл – Поморие
Оборище Пан – Локомотив 1929 Сф
Левски Карлово – Етър ВТ
Банско – Ботев Вр
Несебър – Ботев Гълъбово
11.12 /неделя/ Созопол – Витоша Бистрица 12.30 Диема спорт 2
Септември Сф – Лудогорец 2
12.12 /понеделник/ Царско село 2015 – ЦСКА –София 2

Избрано