Топ публикации

Впечатляващ Кирил Десподов блести в Мача на сезона за Каляри! (ВИДЕО)

Каляри на Кирил Десподов записа най-впечатляващия си мач от началото на сезона. Тимът от остров Сардиния удари с 2:1 като домакин гранда Интер (Милано).

Лука Чепители откри за Каляри в 31-вата минута, Раджа Наинголан върна гола за Интер само 7 мин. по-късно, но още до почивката Каляри възстанови преднината си чрез Леонардо Паволети (43′).

Футболист №1 на България пък бе втората смяна за домакините, като замени Жоао Педро в 81-вата минута.

Десподов изработи дузпа за Каляри в първата от 6-те минути добавено време, след като се озова на земята, фаулиран от Милан Скриняр. Николо Барела обаче профука удара от 11-те метра, като би високо над вратата.

Тимът на бившата звезда на ЦСКА остава 14-ти, но вече с 27 т., докато Интер е трети с 47, но може да бъде задминат от Милан с точка, а Рома да се изравни с „нерадзурите“ в борбата за топ 4.

Каляри – Интер 2:1
1:0 Чепители (31)
1:1 Мартинес (38)
2:1 Паволети (43)Каляри: Краньо, Чепители, Сърна, Пизакане, Пелегрини, Чигарини, Йоница, Барела, Педро, Фараго, Паволети.
Интер: Ханданович, Д’Амброзио, Де Фрай, Скриняр, Асамоа, Наинголан, Перишич, Весино, Брожович, Политано, Мартинес.