Луди клипове

Гладенато задължително! „Щом не ми стана волето, поне да запазя топката наше притежание“ (ВИДЕО)

Страхотен гол във вечерния петъчен мач от efbet лига (ВИДЕО)

Страхотен гол беляза мача от efbet Лига в петък вечер. Радослав Кирилов от Славия вкара на Локомотив (Пд) минути преди края на редовното време. Атакуващият футболист на „белите“ простреля с красив фалц вратата на „смърфовете“, за да оформия крайния резултат – 3:2 за домакините.

Това бе първи гол за Ради Кирилов през сезона.

Бившият футболист на Киево със сигурност попада в плановете на Красимир Балъков в оставащите квалификационни мачове за Евро 2020.

Куриозен гол на Локомотив (Пд) – Славия (ВИДЕО)

Локомотив (Пд) обърна от 0:1 до 3:2 Славия във втория кръг на Първа лига. Домакините допуснаха ранен гол на Цветелин Чунчуков (4), но с две попадения на капитана Димитър Илиев „смърфовете“ набързо обърнаха. Локомотив сетне стигна и до трети гол.

Анте Аралица се оказа на точното място и в точния миг, за да се възползва от изключително слабата изява на Милен Гамаков. Бившият играч на Ботев (Пловдив) опита да изчисти едно подаване на Момчил Цветанов и изрита топката право в тялото на Аралица. Той успя да овладее и да прокара топката покрай Стериакис.
В 27-ата минута Локомотив Пловдив отбеляза и трети гол в мрежата на Славия в мача помежду им от 2-ия кръг на efbet Лига. Анте Аралица се оказа на точното място и в точния миг, за да се възползва от изключително слабата изява на Милен Гамаков. Бившият играч на Ботев Пловдив опита да изчисти едно подаване на Момчил Цветанов и изрита топката право в тялото на Аралица. Той успя да овладее и да прокара топката покрай Стериакис.